قوانین فروشگاه ,

جستجو
قوانین فروشگاه

- در هنگام ثبت نام در سایت حتماً از یک ایمیل معتبر و فعال استفاده گردد.

- تمامی فاکتورها و ارسال لایسنس خریداری شده فقط به ایمیل ثبت شده ارسال می گردد.

- به دلیل حفظ اطلاعات لایسنس های خریداری شده هرگونه ارائه خدمات فقط به ایمیل ثبت شده و یا تلفن همراه ثبت شده ارائه می‌گردد.

-لایسنس ها کاملا اورجینال بوده و مستقیما از طرف شرکت اصلی تولید کننده نرم افزار صادر میگردد این لایسنس ها دقیقا همانند لایسنس های موجود در پکیج های اورجینال ، نرم افزار را به مدت یک سال و به صورت کاملا قانونی اکتیو میکنند.

-لایسنسهای ارائه شده امکان جابه جایی از یک سیستم به سیستم دیگر را ندارند و در صورت فعالسازی بر روی یک سیستم میبایست تا پایان اعتبار یکساله بر روی همان سیستم استفاده شوند.(امکان نصب مجدد برروی همان سیستم بعدازتعویض ویندوز وجود دارد)

- وظیفه حفظ و نگهداری از لایسنس بر عهده خریدار بوده و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال حفظ لایسنس خریداران بر عهده نخواهد داشت.

- لایسنس ها تنها قابل استفاده بر روی همان تعداد کامپیوتری است که در سایت  و فاکتور فروش درج شده و در صورت استفاده بیش از تعداد مجاز، لایسنس از سوی شرکت تولید کننده در BlackList قرار گرفته و از کار خواهد افتاد و امکان خارج سازی از BlackList نیز وجود ندارد.

- مدت زمان تحویل لایسنس ها در ساعات اداری بین 5 دقیقه تا 2 ساعت و سیاست فروشگاه، ارسال هرچه سریعتر لایسنس های خریداری شده و تحویل به خریدار در خارج ازساعات اداری میباشد.

- قداست رایانه  گارانتی و پشتیبانی کامل  به مدت 1 سال از تاریخ فروش لایسنس را به مشتریان خود تعهد می‌نماید.

 قداست رایانه خود را ملزم به پشتیبانی کامل و آموزشهای لازمه در نحوه نصب ، نحوه استفاده از نرم افزار و یا مشکلات احتمالی که ممکن است کاربران در استفاده از نرم افزار داشته باشند را به کاربران خود بصورت آنلاین ارائه دهد.

- قداست رایانه متعهد می‌باشد  لایسنس های نرم افزاری را تنها به یک  مشتری فروخته و قصد فروش به غیر  را ندارد( هر چند که این عمل بصورت فنی امکان پذیر نبوده چون درصورت استفاده لایسنس ها بیش از تعدادکاربر درج شده در فاکتور فروش در مدت زمان اندکی از طرف شرکت تولید کننده در بلک لیست قرار خواهد گرفت و از کار خواهد افتاد).

- فروشگاه متعهد می شود اطلاعات کاربران را حفظ کرده و جهت انجام تبلیغات در اختیار هیچ نهاد یا سازمان دیگری قرار ندهد.

تلفن پشتیبانی :09365342424
telegraminstagram

طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی